Menu główne
Warsztaty muzealne pod chmurką….

7 czerwca 2021

W sobotę 5 czerwca, po raz kolejny nasi podopieczni uczestniczyli w warsztatach  organizowanych w ramach projektu ” Biblioteka Pod Chmurką – Kocykowe Podwórko” – edukacja przez działanie. Tym razem zajęcia odbyły się w Muzeum Wsi Radomskiej. Spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem a emocjom było co niemiara!

W jednym miejscu dzieci mogły poznać kulturę i tradycję wsi radomskiej –  zobaczyć zagrody chłopskie, dworek, wiatraki, stary kościółek oraz uczestniczyć w warsztatach muzealno – edukacyjnych, połączonych ze wspólnym śpiewaniem i czytaniem bajek.

Pogoda dopisała, a nasze dzieci bawiły się doskonale.

W imieniu Podopiecznych z całego serca dziękujemy naszemu partnerowi Stowarzyszeniu „Słoneczny Dom”  i z niecierpliwością czekamy na kolejne działania.

Hej zabawa, zabawa……

1 czerwca 2021

W dniach 29 -30 maja 2021 r., dzięki współpracy tut. Centrum ze  Stowarzyszeniem „Słoneczny Dom” – w ramach warsztatów „ Pracownia Pozytywnych Emocji” 15 dzieci przebywających w pieczy zastępczej spędziło weekend w Centrum Zabaw – Hula Park oraz kinie Helios na projekcji filmu „Krudowie 2”. Jednocześnie, nasi Milusińscy, przed seansem wzięli udział w konkursach oraz zabawach, które zostały zorganizowane z okazji „Dnia Dziecka”. Spotkanie było też okazją do złożenia życzeń wszystkim opiekunom zastępczym, z okazji przypadającego na dzień 30 maja Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, za trud i zaangażowanie w wychowanie dzieci. 

Był  to czas dobrej zabawy i mile spędzonego wolnego czasu. Przede wszystkim wspólnie i aktywnie – utrwalonego na pamiątkowych zdjęciach.

Dziękujemy serdecznie za miłe spotkanie!

 

Ogromne Podziękowania dla Naszych Darczyńców

16 kwietnia 2021

Dyrektor  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu w imieniu swoim, wszystkich pracowników a także rodzin zastępczych i ich podopiecznych pragnie złożyć szczere i serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom,  za przekazanie wyjątkowych autorskich prac do pokoju spotkań dzieci i rodziców.

Dzięki Wam dzieci mają możliwość zabawy a ich opiekunowie odpoczynku w pięknym kolorowym otoczeniu – a nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka.

Bardzo serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODZIĘKOWANIE DLA WOLONTARIUSZY NIEFORMALNEJ GRUPY “WIDZIALNA RĘKA”Z RADOMIA

31 grudnia 2020

                                   

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu, Pani Halina Janiszek – Stajniak składa serdeczne podziękowania Wolontariuszom “WIDZIALNEJ RĘKI” – Świętemu Mikołajowi i Jego dzielnym pomocnikom Elfom, którzy w przedświątecznym czasie zaangażowali się w zbiórkę prezentów dla  Wychowanków Pieczy Zastępczej. Spotkanie z Wami było wyjątkowe. Wniosło dużo radości w życie obdarowanych i wywołało uśmiechy na ich twarzach. Dziękujemy!   Zachęcamy do obejrzenia transmisji na żywo w grupie na FACEBOOK.                                                        https://www.facebook.com/100002349160176/videos/3529677017120569/czytaj więcej

Kto chce czynić miłość

musi patrzeć sercem…

ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ